Wiemy, jak ogromne wyzwania stoją przed firmami działającymi w obszarze nowych technologii. Dlatego doradzamy przedsiębiorstwom i osobom prowadzącym działania w zakresie e-commerce, nowych mediów i IT.

Pomagamy eliminować ryzyko prawne i podatkowe na każdym etapie istnienia firmy. Rozumiemy, że na początku działalności priorytetem jest pozyskanie klientów lub środków finansowych na rozwój. Nie ma czasu na zagłębianie się w skomplikowane ustawy i formalności, liczy się działanie. Dlatego staramy się maksymalnie ułatwić start, pomagając sprawnie wypełnić wszelkie obowiązki prawne.

Wspieramy firmy w zakresie compliance, doradzając, jak legalnie prowadzić biznes w tak dynamicznie zmieniającej się branży. Przygotowujemy umowy i regulaminy oraz politykę bezpieczeństwa, a także przeprowadzamy klientów przez formalności związane z e-mail marketingiem. Pomagamy sprawnie uporać się z kwestią ochrony danych osobowych. Zapewniamy legalność działań na big data oraz wszelkich aktywności marketingowych. A gdy zajdzie potrzeba, bronimy przed nieuczciwą konkurencją lub ewentualnymi ingerencjami UOKiK i GIODO.

W nowych technologiach liczy się szybkość, kreatywność i otwartość. Pamiętamy o tym. Doświadczenie procesowe pozwala nam tak doradzać biznesom internetowym, by unikały one problemów prawnych. Jeśli firma szybko się rozwija, jesteśmy w stanie wesprzeć ją we wszelkiego rodzaju transakcjach, korzystając przy tym z naszej wiedzy na temat bezpieczeństwa podatkowego.

Prostota jest naszym priorytetem. Staramy się, żeby procedury i formalności były łatwe nie tylko dla Ciebie, ale i dla Twoich klientów. Umowy są czytelne i napisane zrozumiałym językiem, a wszelkie zagadnienia prawne i podatkowe tłumaczymy w jasny sposób.
Współpracując z MyLo, masz prawo po swojej stronie.