Lubimy wyzwania. Chętnie podejmujemy się spraw nietypowych, często zaczynając tam, gdzie inni już złożyli broń. Nie boimy się prowadzenia procesów, w których stawką są duże kwoty.
Spór wygląda na skomplikowany i trudny? Właśnie takimi zajmujemy się w MyLo.

Prowadzimy zarówno procesy polskich przedsiębiorców, jak i te z udziałem podmiotów zagranicznych. Zajmujemy się pozwami grupowymi, sporami z bankami i innymi instytucjami finansowymi czy nawet państwowymi. Rozwiązujemy złożone konflikty korporacyjne.

Co nas wyróżnia? Połączenie doświadczenia w procesach sądowych ze znajomością tematyki deweloperskiej i prawa upadłościowego. Pomogliśmy kilkunastu grupom klientów poszkodowanych w związku z nieudanymi inwestycjami budowlanymi. Spory w tej branży to także nasza specjalność. Reprezentujemy inwestorów w konfliktach z podwykonawcami czy bankami, wykonawców w sporach z zamawiającymi, deweloperów w sporach korporacyjnych, a także wspólnoty mieszkaniowe w sprawach przeciwko deweloperom. Znamy się również na hipotekach.

Doświadczenie zdobyte na sali sądowej przekłada się na lepsze doradztwo dla firm przy różnego rodzaju transakcjach. Widzieliśmy dziesiątki umów, na tle których prowadzono później spory – dlatego wiemy, jak wyeliminować błędy, przez które doszło do konfliktu.