Setki godzin spędzonych na sali sądowej procentują w naszej codziennej pracy. Jeśli zwrócisz się do nas z Twoim problemem zaproponujemy rozwiązania sprawdzone już w praktyce i zweryfikowane przez sądy.

Współpracujemy z firmami z wszystkich sektorów na różnych etapach ich rozwoju, od jednoosobowych firm lub spółek z ograniczoną odpowiedzialnością aż do grup kapitałowych. Pomagamy organizacjom wybrać odpowiednią strukturę, aby była jak najlepiej dopasowana do ich potrzeb. Podpowiadamy rozwiązania w zakresie spraw podatkowych, także w przypadku założenia firmy poza granicami kraju. Osadzamy w Polsce firmy zagraniczne, przede wszystkim słowackie i ukraińskie, przygotowując wszystkie dokumenty z tym związane.

Pomagamy w przeprowadzaniu wszelkich rodzajów transakcji korporacyjnych – nie tylko w bieżącej działalności firmy, ale także przy tworzeniu spółek oraz struktur holdingowych, nabywaniu i sprzedawaniu udziałów, jak również fuzjach i przejęciach. Uczestniczymy w negocjacjach, przeprowadzamy prawne due diligence, doradzamy w kwestiach związanych z giełdą papierów wartościowych. Jesteśmy specjalistami od nietypowych struktur korporacyjnych i znamy się na prawie konkurencji. Dzięki temu masz pewność, że żadna z transakcji nie zostanie zakwestionowana przez UOKiK.

W razie potrzeby przeprowadzamy procesy likwidacji spółek, do końca dbając o interesy naszych klientów. Znamy się także na postępowaniu upadłościowym.

Współpracując z firmami, chętnie wykorzystujemy znajomość branży deweloperskiej. Skomplikowane transakcje związane ze sprzedażą, kupnem i wynajmem nieruchomości na potrzeby przedsiębiorstw – to nasze częste zlecenia.

Nasza pomoc przy jednej ważnej dla firmy transakcji często przeradza się w stałą obsługę prawną spółki. Dlaczego? Praktyczne podejście, skuteczność, rzetelność i zaangażowanie pracowników MyLo dają przedsiębiorcom poczucie bezpieczeństwa.